Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Messenger kidobott, mit tudok csinálni? Többi infó lent

a Messengeremben kiléptem a fiókomból (nincs Facebookom, sima Messengeres fiók) és hiába írtam be a jelszavam csak azt dobta be, hogy hiba, rámentem az “Elfelejtettem a jelszavam” menüpontra, de itt is ugyanezt dobta ki. Esetleg tiltották a profilomat vagy csak a fiókommal van a baj?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Messenger, Facebook

okt. 6. 18:43  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

És új fiókot sem tudok csinálni, mivel Messengeren egy telefonszámot csak egy fiók kapcsolódhat, ezért törölnöm kéne valahogy a régi profilom, de nem tudom, hogy hogyan tegyem, mert ahhoz be kéne lépjek

# 1/1Időpont okt. 6. 18:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ilyet lehet csinálni?
A facebook elvette mindenemet (facebook, messenger, insta) mit tudnek csinalni?
Megszűnt a Facebook tiltáso, de telefonról (alkalmazásból) még most sem tudok bejelemtkezni. Ilynekor mit kell csinálni?
Meg lehet azt csinálni, hogy törlöm a facebook profilomat, de a messenger beszélgetések megmaradnak, újra regisztráció nélkül?
Miért van az, hogy Youtubeozni, Chromeon böngészni meg kb mindent tudom csinálni amihez net kell, de a Facebookot, Messengert meg Instagramot nem tölti be a netem és nemtudom használni őket?
Hogy kell Messenger csoportot csinálni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!