Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudunk írni egymásnak?

Miért nem tudunk írni egymásnak?

Figyelt kérdés
Valakit letiltottam mikor pár képet le akartam tölteni meg pár dolgot keresni egy beszélgetésben, és nem szerettem volna ha véletlen belikeolok vagy reagálok valamire amire nem kellene. Aztán a tiltást Ugx ahogy aktivaltam vissza is vontam. Azóta viszont nem tudunk egymásnak írni. Egymás profilját látjuk / azt is ha fennt van a másik, sőt még egymás történetét is megtudjuk nézni... De a kék sáv ott van ha ramegyek a beszélgetésre ("erre az üzenetre nem tudsz válaszolni "). Ilyenkor mi a teendő? Tudna valaki segíteni?

2019. okt. 7. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen felulet? Messenger? Torold az alkalmazast, es toltsd le ujra.
2019. okt. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, messenger. Köszönöm a választ kipróbálom :)
2019. okt. 7. 04:28
 3/3 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a probléma! Barátnőm letiltott mert felbasztam, és mikor fel akart oldani, hiába oldott fel. Őn nem tud írni, ott maradt a két sáv.. De én tudok, ez a furcsa.
2019. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!