Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A telekomnál elvileg megszűnt...

A telekomnál elvileg megszűnt az, hogy a korlátlan netes simet csak mobiltelefonba rakhatom be, tehát akkor ha a díjmentes multi simes hangcsomag+korlátlan net csomag mellé igényelt multi simet berakhatom egy telekomnál vásárolt 4g-s stickbe is?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a legnagyobb csomag van +2 multi sim


A fő sim a telefonban, MS_1 a Tabletben, MS_2 a laptopban (beépített sim olvasó)


Így egymástól függetlenül működik mindhárom eszközön a korlátlan net.

Eddig nem volt belőle probléma (2019 június óta használom így)

2019. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár nem konkrétan a kérdésre fogok válaszolni, de nem olyan rég kénytelen voltam mobilnetet használni. Azt gondolom tudjátok ti is, hogy egy jó ideje az újabb okostelókon be lehet kapcsolni minimum azt, hogy a mobilnetet sugározza, mint egy router, de újabban már az is megy, ha a telód megfog egy wifit, azt ő maga is tudja tovább sugározni. Magyarul nem olyan nagy gond a mobilnet megosztása, ha van erre alkalmas kütyüd, de ha pl. sima asztali PC, abba meg csak veszel egy USB -s wifi sticket, és probléma megoldva. Én biztos nem vacakolnék semmi extrával, vagy mobilnet így ahogy leírtam, vagy normális kábelnet.
2019. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A lassan 10 éves galaxy s1-en is volt hotspot

Azt szoktam használni

Igaziból azért gondolkodtam a stickes megoldáson, hogy nagyobb adathasználat esetén ne szegény telefon melegedjen meg azért a 2.4ghz-s hotspotnak vannak sebességkorlátai

2019. okt. 12. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Hotspot megosztás megkerülésével (multisimmel) sokkal kényelmesebb a dolog. Használd nyugodtan, én is azt csinálom
2019. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!