Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Facebookon az én képemmel csinaltak fiókot, hogy lehet törölni?

Rá ír emberekre az én profilképemmel. Hogyan lehetne véglegesen töröltetni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, hamis, kép

okt. 9. 23:06  Privát üzenet  

A válaszok

1 szólsz neki. Megkéred, hogy legyen szíves hagyja abba.

Ha nem megy, akkor : fb feljelentés, rendőrségi feljelentés.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 10. 04:07 Privát üzenet
Írj neki hogy hagyja abba.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 10. 07:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan reagálnának a volt osztálytársaim, akik általános iskolába vertek, megaláztak, ha facebookon elkezdeném felhozni mit csináltak velem?
A Facebookon az idővonalamról el lehet távolítani egy képet? Nem én raktam fel, de rólam készült. Ja és ez egyébként nem személyiségi jogsértés? Ha nem akartam hogy képet...
Facebookon ha feltörték a fiókom és pár levelet töröltek van rá mód hogy vissza szerezzem hátha nem csak törölték a leveleket hanem kis galibát is csináltak?
Facebookon hogy lehet rátalálni arra a pszichológus lányra akit megöltek? Csináltak külön egyet
Facebookon csinaltak az ismerősömről egy kamu fiolot es minden kepet felraktak ra ezt hogy lehetne letiltani ezt az fb-t vagy hogyan? Tzdom jelenteni
Olyan problémám van hogy nekem nem lehet beállítani hogy kövessenek Facebookon. Próbálták már a barátaim akik maguknak csinálták de nekik sem sikerült. Mi a teendő hogy betudjam állítani a Követést?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!