Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Miért kell youtube-on angolra váltani a nyelvet ahhoz, hogy átrendezzem a megnézendő videók sorrendjét?

Eddig semmi gondja nem volt a nyelvvel, lehetett magyar nyelv mellett is módosítani, de pár napja már azt kéri, hogy váltsak angolra. Miért? A többi lejátszási listánál nincs ilyen gondja.

"Így jelenik meg a lejátszási listád magyar nyelven. A módosításokhoz válts angol nyelvre."

Keress kérdéseket hasonló témákban: YouTube, nyelv, magyar, angol, lejátszás, lista, videó

okt. 10. 09:03  Privát üzenet  

A válasz
S. Nikolas Nick nevű felhasználó válasza:

Nem kell átváltani, csak kattints a szerkesztés gombra. Nekem az egyik listámnál olyat ír, hogy törölve lett x videó belőle, pedig már vagy évek óta hozzá sem nyúltam és ugyanaz a három videó van benne (amik elérhetőek)... Arra tippelek, hogy valamilyen beragadt üzenet lehet.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 10. 20:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az tényleg igaz, hogy az Instagram a storyknál úgy rendezi a megtekintők sorrendjét 50-en felül, hogy akit legelsőnek berak az nézegeti többnyire a profilodat, illetve azzal...
Facebookon hogyan tudom megváltoztatni az életesemények sorrendjét?
A facebookon hogyan lehet beállítani az albumok sorrendjét?
Facebookon a Mobilos feltöltések mappában, hogyan lehet megváltoztatni a képek sorrendjét?
Hogyan tudom a facebookon egy albumon belül megváltoztatni a képek sorrendjét? Régen csak bal egér gomb, és rendezgethettem össze vissza, most nem találok semmilyen opciót rá.
Pinteresten meg lehet változtatni a pinek sorrendjét a táblákon belül?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!