Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha valaki tilt,...

Facebookon ha valaki tilt, akkor sehol nem látom őt?

Figyelt kérdés
Se ismerősöknél, Se ha rákeresek, se az általa létrehozott csoportban, aminek tagja vagyok...? Mintha fenn sem lenne a facebookon?

2019. okt. 11. 12:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Közös ismerősünk régi posztjában meg van jelölve, de nem linkként látom, meg látszik, hogy van rajta egy like, tudom is, hogy a kérdéses illető likeolta, de megnyitva nem adja ki a nevét ahol mutatni szokta, hogy kik reagáltak, csak hogy egy like van.
2019. okt. 11. 12:36
 2/7 A kérdező kommentje:
Messengeren tudok neki írni. Akkor most engem tiltott vagy a facebook profilját törölte?
2019. okt. 11. 13:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban, aktív a küldés gomb, de nem próbáltam, hogy elmenne-e az üzenet.
2019. okt. 11. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Tuti le vagy tiltva vagy törölve lett a profilja (vagy felfüggesztve)...

Nem fogsz úgyse tudni írni neki. De Tégy egy próbát! Fogadni mernék, hogy azt fogja irni hogy nem tudsz küldeni!

2019. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Az írást inkább nem próbálnám ki, épp egy nézeteltérés után vagyunk, és pont arra vagyok kíváncsi, mekkora volt neki a sokk :D Csak engem tiltott vagy az egész facebookról világgá ment :D

2019. okt. 11. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Fb-n és messengeren is lehet tiltani külön. Fb-n valószínűleg tiltott. Lehet, hogy messengeren is, mert az néha nem mutatja konkrétan (bugos), csak akkor jössz rá, amikor el akarod küldeni az üzenetet.
2019. okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki a facebookon letilt, akkor egyértelmű, hogy úgy már a messengeren is tiltva vagy nála.


Ezt hívják úgy, hogy menekülés.


Letilt az illető, mert menekül előled, hogy aztán sehogy tövestül ne tudd őt elérni.

2021. máj. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!