Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook: "A kérésedet nem...

Facebook: "A kérésedet nem sikerült feldolgozni. " Miért?

Figyelt kérdés

Ha a neten rákeresek "Gipsz Jakab" nevére, első találat a Gipsz Jakab nevű facebook felhasználók profiljainak listája. Mikor erre kattintok (én magam közben nem vagyok bejelentkezve facebookra), majd kiválasztom az általam keresett Jakabot, akkor kiírja, hogy "A kérésedet nem sikerült feldolgozni.stb..."

Ez miért van?

Múlt héten még ha ilyet csináltam, akkor nagyon minimális infókkal, de kidobta az illető profilját. Ha jól emlékszem a kedvenc idézete látszott és az, hogy hány darab fényképe van feltöltve... Most meg semmi.


NÁlam a hiba, vagy változtatott a facebook?



2019. okt. 12. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Tegnap akárki profiljára rákerestem, bejelentkezve, nekem is ezt adta ki. Olvasgattam egy oldalt, két perc múlva megnyitottam volna újra, már nem töltődött be...Tehát facebook probléma.
2019. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tenk jú veri macs!
2019. okt. 12. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!