Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Így ki lehet játszani a...

Saavedro kérdése:

Így ki lehet játszani a messengert?

Figyelt kérdés

Van egy üzenetem, amit szeretnék elolvasni, anélkül, hogy kapna egy időbélyeget, hogy én elolvastam (tehát ne tudjanak róla, hogy láttam).


Az mennyire opció, hogy

— fogok egy másik okostelefont


— azon megnyitom a messengert


— repülős módba kapcsolom


— elolvasom az üzenetet


— majd törlöm a messengert és minden adatot


— és használom tovább a saját telefonomat?


2019. okt. 14. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem így nem lehet, mert mikor rányomsz az üzenetre - egyből "látta" opciót kap, az már mindegy neki hogy hogyan nyitod meg.


Másfelől meg lehet csinálni, csak valamilyen kiegészítő kell hozzá, ha jól tudom..


De majd remélem valaki erre is ad választ ;)

2019. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Habár még működhete is a módszered..


[link]

2019. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az applikáción belül valóban azonnal megjelenik. De ha nincs internetkapcsolat és utána letörlöm az adatokat, akkor ez hogy juthatna el az érintetthez?
2019. okt. 14. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvileg simán működik


[link]

2019. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most rájöttem egy sokkal egyszerűbb megoldásra, archiválni az üzeneteket és letölteni.
2019. okt. 14. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Felesleges ezzel trükközni. Onnantól, hogy kézbesítve lett, a leghülyébb ember is sejti, hogy így, vagy úgy el lett olvasva.
2019. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!