Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link Archer C1200 használha...

TP-Link Archer C1200 használható csak jelerősítőnek is? Optikai netünk van. A gépemen kábelen a digi router dobozából max 100 Mbitet tudok kiharcolni, de a wifit nem adja csak 30 Mbittel és van, hogy este ha többen vagyunk rajta szaggat az indavideo.

Figyelt kérdés

Sajnos közvetlen nem tudom kicserélni a digi dobozát, mert az optikai net valami PON csatlakozóval van beledugva, nem netes kábellel. Úgy gondoltam vennék egy jó routert, ami erősíteni is tud és később ha elköltözünk párommal máshova (másik albi, vagy majd saját lakás) ez szolgálna fő routernként minket. Azért is vagyok úgy vele, hogy akkor egyszer veszek jót.

[link]



2019. okt. 20. 21:40
 1/3 Derwer ***** válasza:
100%

1; kB mindegyik router tudja a repeater üzemmódot. De ekkor feleződik a sávszélesség.


2; Praktikusabb új APként letelepíteni, vagyis ameddig csak lehet kábelen vinni neki a jelet, majd ő onnan osztja WIFIn is.


3; Ez a router nem rossz, de messze nem top/erős router. Az AC belépő szintje. És mostmár jönnek az AXes routerek is.

2019. okt. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Derwer ***** válasza:
4; WIFIn 30mbps, az inkább azért lehet mert vagy messze vagy tőle, vagy a kliens gyenge képességű.
2019. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A digis nő megmondta, hogy az övék nem osztja jól a netet, azért gondoltam a másikat.
2019. okt. 21. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!