Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert irja ki, hogy nem...

Miert irja ki, hogy nem hasznalhatom a Telekom alkalmazast mert rootolt a telefonom?

Figyelt kérdés
Eddig is az volt,megis tudtam hasznalni...Mit tehetnek?azt mar probaltam,h toroltem az alkalmazast,majd ujratelepitettem.
2019. okt. 23. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Lehet azért irja ki, hogy nem hasznalhatod a Telekom alkalmazast mert rootolt a telefonod.
2019. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Okostojas,a masodik mondatomat is olvastad??

Tudod mit,hagyjuk...szorakozz mashol.

2019. okt. 23. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddig tudtad, de frissült a Telekom app, és már nem engedélyezik, mostanában nagyon bele lendültek ebbe a dologba.


Ha Magisk alapú root-ot használsz, akkor a Magisk Hide-ban rejtsd el a Telekom appot, illetve a beállításaiban rejtsd el a Magisk Managert.

Ha szimpla SuperSU-t használsz, ami már elég régi, nem ajánlott a használata, akkor nem hiszem hogy megoldható, legalábbis nem egyszerűen.

2019. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miért?
2019. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!