Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom facebookon megnézni...

Hol tudom facebookon megnézni azt, hogy az ismerőseim / vagy csak egy adott ismerős követ-e engem?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem likeolta a profilom :/ de másnak meg igen. Lehet hogy nem követ és azért nem? Vagy hogy egyáltalán miket csinál? Azt tudom, hogy ha beírom a facebook keresőbe, hogy "photos liked by valaki(egy adott személy)" és nyomunk egy entert akkor ki fogja adni, hogy mit likeolt stb. De nála semmit nem ad ki.. pedig likeolta pl a tesóm profilját de nem ad ki semmit.. ha beírom más nevén (photos liked by..) akkor nála mindent kiad, hogy mit likeolt be. :/ meg tudom nézni, hogy ismerősség ellenére is követ vagy sem? Ismerősöm és meg a kapcsi is ki van rakva csak nem tudom miért nem likeolta vagy szívezte a profilom és már szeptember elején tettem ki a profilt és rosszul esik hogy nem reagál rá :(
2019. okt. 24. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
sehol nem tudod megnézni...
2019. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!