Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes még ma használni...

Érdemes még ma használni magyar (freemail és citromail) levelezőket? Sokan ezeket, sőt a netszolgáltató által biztositottakat kevelik.

Figyelt kérdés

#citromail #Freemail #levelezők
2019. okt. 25. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem, semmi érv sem áll mellettük. A Gmail minden tekintetben jobb
2019. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kamu regisztrációkhoz még a mai napig ezt használják az emberek.

Egyébként meg kényelem szempontjából (nekem legalábbis) a gmail meg az outlook [korábban hotmail] ami szóba jöhet.

2019. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sikerült a két legpocsékabbat kiemelned. :)

Mondjuk az Indamail lekopogom, egész jól tartja magát. Én az ottani címemet még akkor regisztráltam, amikor a GMail nem is létezett, és mind a mai napig a fő e-mail címem. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt vele gond. Igaz, többségében Thunderbirddel használom, a webes felülete tényleg nem a legszebb.

A Freemail meg egyszerűen el van hanyagolva. Amikor megjelentek a piacon, akkor tényleg jónak számítottak, de mióta a Nagy Rózsaszín Szörny felvásárolta őket, igazából csak az egykori hírnevükből élnek. A Citromailt meg szintén magára hagyták.

Az internetszolgáltatók által biztosított postafiókkal viszont szerintem egy nagy probléma van: hogy szolgáltatóváltáskor megszűnik. Persze, általában itt is levelezőklienst érdemes hozzá használni.

2019. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert sok ismerősömet nem tudok meggyőzni a Google saját termékének, a gmailnak használatáról. Nem képesek még Google Fiokot sem regizni (nem is tudják, hogy milyen sok mindenre jó, pedig azt bármilyen email cimmel lehetne, de ugye azért legjobb a gmaillal) és ugy akarják használni a Google szolgáltatásait(YouTube, Drive, stb). Persze aki csak levelezésre szűkiti le netes tevékenységét, annak jó bármelyik gagyi levelező
2019. okt. 25. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Freemail nagyon gagyi, láttam már olyan céges álláshirdetést, ahol feltüntetik, hogy a freemail-ról érkező önéletrajzokat nem fogadják el


Két ismerősöm használ még freemailt, de mindkettővel nehéz tartani a kapcsolatot email szinten, mert gyakran nem kapják meg -időben- a leveleket.

2019. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!