Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom WhatsAppon megcsiná...

Hogy tudom WhatsAppon megcsinálni, hogy valakit úgy letiltok, hogy az telefonon ne tudjon felhívni, smst küldeni, zaklatni?

Figyelt kérdés

Távoli ismerős betett egy WhatsApp csoportba, először nem értettem, miről van szó, mostanra kiderült számomra hogy ez valami buta szekta, furcsa arcokkal, nem akarok ebben a csoportban lenni, tehát nyilván kilépek és tiltom.

De ezek a tagok attól még zaklathatnak telefonon, felhívhatnak, és küldözgethetnek smst, hogy tudom ezt megakadályozni, mármint, hogy a telefonomon ne tudjanak velem kapcsolatba lépni?



2019. okt. 29. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne sz*rj be, az applikáció csinálja azaz listázza a kapcsolataid s megpróbálja rábírni őket arra, hogy használják a szolgáltató helyett mert ez, ha wifi-közelben vagy ingyenessé teszi a t.beszélgetést.
2019. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom :D akkor nem nagy esély van rá, hogy zaklatnak, mert az pénzbe kerül. :D
2019. okt. 29. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!