Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok youtube...

Miért nem tudok youtube fiókot létrehozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

tegnap készítettem egy új gmail fiókot, és ma létrehoztam 5 alkalommal is ehhez a fiókhoz csatornákat ugyanazzal a névvel. Ennek oka az volt, hogy az egyik barátomról felkerült egy kompromitáló videó, és jó ötletnek gondoltam, ha többször rájelentek különböző accountokból, ugyanabból a google fiókból, csak mindig a jelentés után törölve a csatornát, és újra létrehozni. Több ilyen jelentést már nem terveztem a videóra, viszont a google mostmár egyáltalán nem enged létrehozni youtube csatornát. Mikor bejelentkeznék a youtube-ba a gmailemről az alábbi hibaüzenetet kapom fent piros sávban a youtube kezdőlapján:


"Hiba történt a YouTube-fiók létrehozására tett kísérlet során. Kérjük, próbáld újra később."


Mit lehet ilyenkor tenni? Bizonyos időre blokkolhatták le a youtube csatorna létrehozást, vagy pedig véglegesen bannolhatott?


Ami még fontos a kétfaktoros hitelesítés is be van kapcsolva a google fiókomban.


Köszönök minden hozzáértő választ!



2019. okt. 31. 04:35
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Én speciel, még azon is csodálkozom, hogy ennyit engedett.

Megszűnt az az idő, amikor egy e-mail címről annyi fiókot csinálhattál, amennyit csak akartál.

Voltak, és sajnos vannak is olyan agyhalott beteg trollok, akik ebben élték ki beteges üzelmeiket, és sorra gyártották az accokat, csak hogy minél több álprofilról dislikeolhassanak, meg irkáljanak más videók alá.

Erre lépte válaszul a Google ezt, hogy egy cím, egy profil.

2019. okt. 31. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

"és jó ötletnek gondoltam, ha többször rájelentek különböző accountokból, ugyanabból a google fiókból"


Marhára nem volt jó ötlet.

Bannolva lett az e-mail címed :)

2019. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor készítek egy új gmail fiókot, tanultam mindenesetre ebből az esetből is nem keveset
2019. okt. 31. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!