Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on miért tűnt el az...

Youtube-on miért tűnt el az idősáv címkézés? (ha pl.2:35-re akarok ugrani nem jelzi az időpontot) Nektek sem működik?

Figyelt kérdés
Baromi idegesítő lett a youtube és nem tudom, hogy az oldal változott meg vagy a gépemen/chrome-on valami nem kóser (bár firefox-ban sem mutatja), de eddig az idősávra húzva kurzort mindig mutatta, hogy az adott pillanatban a videó melyik időpontja van (pl.: 9:23), de nekem baromira eltűnt és kb. találomra tudom csak előre/hátra tekerni.

2019. okt. 31. 10:18
 1/3 Xhepton ***** válasza:

Igen, Itt linuxon tisztán látszódik a hiba (legalább is ami nállam van), lényegében amig be nem töltődik a video és elkezded nézegetni a sávon az idő pontokat akkor még lehet látni, uttánna peddig néha néha előugrik...

a képkocka alatt egy kicsit látszódik hogy kidülled az időnek a kis négyzete

Ezek alapján azt lehet megítélni hogy a kép eltakarja a mögötte lévő időt és amikor tölt a kép akkor látod az időt, hogyha betöltött a video és mozgatod akkor talán egyszer egyszer előugrik a töltés miatt egy pillanatra

de ezt a hibát csak PC-n tapasztaltam és ezért gondolom hogy a "weboldal" bugos

2019. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálam is de legalább ezt így is lehet használni pár hónapja a linket nem lehetett időhöz állítani az nagyobb baj volt, majd ezt is visszateszik valamikor
2019. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na visszagyütt
2019. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!