Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a problémája az...

Stefan91 kérdése:

Mi lehet a problémája az Opera Mini böngészőmnek? Alább részletezem!

Figyelt kérdés

Ma reggel bekapcsolván gépemet, minden szokásnak megfelelően megnyitottam a böngészőmet, s mentem is híreket olvasni. Be töltött mindent szenny oldalt (blikk, stb..), Facebook-ot is, majd egyszer csak először eltűntek a képek Face-n, frissíteni szerettem volna, de csak pörgött - pörgött és semmi. Bezártam, megnyitottam újra, és ez fogadott:


"Az oldal nem működik. ERR_EMPTY_RESPONSE"


A gépet kikapcsoltam, újra be, s nem jó továbbra is!

Az Operát letöröltem, újra telepítettem, s nem jó!


Mindez mellett a Chrome esetében semmi hiba nem volt se előtte, se közbe, se most...

Megértem, ha jönnek olyan válaszok, hogy: "Na ezért használj inkább Chrome-ot/egyebet..., s ne Operát" ... de Nekem az tetszik! Köszönöm! :)



2019. okt. 31. 16:58
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Elsőnek ezt próbálnám:

Opera > Settings > Clear browsing data

[link]

2019. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést, el felejtettem írni, vagy meglehet rosszul írtam, de számítógépnél van ez a probléma, nem telefonon. Lényegében ott is töröltem az előzményeket, illetve minden kutyafülét, de sajnos a probléma továbbra is fenn áll.
2019. okt. 31. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!