Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek megbízható ez az...

Szerintetek megbízható ez az oldal?

Figyelt kérdés

Rendelni szeretnék cipőt az alábbi oldalról:

[link]

Megbízható szerintetek?



2019. nov. 1. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Háát, ez a weboldal nagyon olyan mint amit a Kis Pista dobott össze Farádon.


Az instáját megnézve, sok like-ok érkeznek, illetve sokan írják is hogy megérkezett, bár csak 1 hónappal később.. A support pedig förtelem.

Feltételezem dropshipping, és ő csak megrendeli valahonnan külföldről.

Az, hogy mennyire eredetiek, azt nem tudom. De nem hinném, hogy sokkal olcsóbb lenne, mint amit megkapsz bármelyik nagyobb márkájú cipőt árusító boltból Magyarországon. Pár ezer forintot az nem ér, hogy 1 hónapot várjak rá, fel se tudjam próbálni, és a végén még kiderül, hogy lehet nem is eredeti.

Vans cipőt is kapni 4 ezerért ebay-en. Meg se lehet különböztetni az eredetiről külsőre, de azért na.. Mégiscsak.

Szerintem egy helyi boltba menj el és ott vegyél cipőt.

2019. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Az ÁSZF-ben le is írják, hogy csak a megrendelés leadása után rendelik meg külföldről ( gondolom, Kínából ), és ezért kezelési költséget számíthatnak fel.

A céginformáció szerint 1,5 hónapja alapították.

Szerintem feleennyiért te is megrendelheted.

2019. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Épp azért akarok innen rendelni mert jóval olcsóbb egy két cipőnél mint amit én kinéztem más oldalakon, valószínűleg kínaiak.
2019. nov. 1. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!