Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy ismerősömet letiltottam...

Ha egy ismerősömet letiltottam a Facebookon, akkor nem tud privát üzenetet (Messengeren) sem írni nekem ugye? Vagy azt Messengeren külön kell letiltani?

Figyelt kérdés

2019. nov. 2. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud neked írni. Nem kell külön Messengeren letiltani.
2019. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. nov. 10. 12:36
 3/6 anonim válasza:
Addig jó míg nem kerülsz vele egy chat csoportba, de ha vadidegen akkor ott eszi a fene 🙂
2021. okt. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha Facebookon letiltod valakinek maga a profilját tövestül, az a messengeren is vonatkozik, mert mindenestül ez a tiltás lényege, hogy sehol semmilyen formában ne tudja semmikor se felkeresni a profilodat.
2022. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az új választ, azóta már tisztában vagyok vele. Csakhát nem lehet kérdéseket törölni, ezért van még fent!
2022. jún. 13. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze nálam is elő szokott fordulni, hogy még évek múlva és hónapok múlva is kapok még válaszokat a kérdéseimre. Csak hát ki mikor találja meg. 😂😂😂😂
2022. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!