Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért a Ztracker az egyik...

Miért a Ztracker az egyik leglassúbb oldal az egész interneten? Van valami konkrét oka, és lehet e tenni valamit hogy kicsit gyorsabb legyen? Reklámblokkoló van. (u Block Origin)

Figyelt kérdés

#Torrent #lassú oldalak
2019. nov. 3. 10:14
 1/6 anonim válasza:
minek használsz ilyen szart? millió jó (és millió szar) torrent oldal van, ez pont az utóbbi.
2019. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régebben jó volt és szerettem. Mit ajánlanál az nCoron kívül?
2019. nov. 3. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:
NewInsane például jó hely. Esetleg még a Bithumen, bár azt én annyira nem szeretem (arrafelé nemigazán szokás leírást készíteni a torrentekhez).
2019. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam is lassú, csak akkor nézek oda fel ha mozis film kell...

Rutracker pl. hasznos oldal, mást nagyon nem is használok az nCore mellett.

2019. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy tűnik jobb ajánlat nincs nagyon az nCornál. Film miatt kell elsősorban. A HBO Go ajánlata sajnos elég halovány. Tv-én meg évek óta nem nézek filmet a rengeteg reklám miatt. Szeretem én meghatározni mikor mit nézzek.
2019. nov. 3. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:
mire jó az az oldal?
2022. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!