Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik keszulek lenne idealis...

Melyik keszulek lenne idealis szamomra?

Figyelt kérdés

Hello, ahol lakom nincs lehetoseg kabeles internetre, en viszont szamitogepes jatekokkal jatszok szabadidomben amihez stabil internet kellene. Kiprobaltam egyik isnerosom telenoros internetet, egy kis doboz ami sugarozza a netet a PC-m wifi vevovel jut internethez. A szolgaltatas az telenor hipernet 150+150 giga lenne a lerdes hogy ha csak es kizarolag a PC n levo stabil es minel alacsonyabb pingu net a lenyeg akkor melyik keszuleket lenne erdemesebb valasztanom?


B525 router vagy E5785h LTE router vagy E-3372h LTE modem? Elso ketto 300 utolso 150 mbs/sec de mintha az utolsot azt kozvetlenul a gepbe kellene dugni es ugy jonne a net nem pedig a kis doboz sugarozna amit meg kulon a gepnek fogbia kell mintha igy 1 lepes kimaradna igy lehet alacsonyabb lenne a ping? Mindegy lenyeg a lenyeg kockulashoz mit ajanlotok melyikkel lenne a legstabilabb a net es legalacsonyabb a ping? Koszi elore is es bocsi telorol irtam es siettem mert meloba vagyok :D



2019. nov. 4. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mobilnettel az életbe nem fogsz normálisan asztali eszközön játszani.
2019. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amit kipróbáltam, régebbi telenoros készülék, wifiről játszottam 60 körüli pingem volt és egyszer sem ment el az internet, szóval nekem ennyi már elég.
2019. nov. 4. 22:04
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Jah, a vezetékeseknek meg lesz 10-30 ms körül stabilan. Kinél lesz akkor az előny?

Persze ha nem FPS játékhoz kell, akkor mindegy.

2019. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!