Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudnék segítséget kérni a...

Hol tudnék segítséget kérni a facebook-kal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sajnos itt esélytelen, hogy választ kapjak, pedig annyi okos van itt... na mindegy.


Szóval van egy blogom, és annak van egy facebook oldala. Eddig minden simán ment, ott megosztottam a blog.hu-s linket, és szépen képpel megjelent a dobozka, amit ha lájkoltak, vagy megosztottak, akkor a blog lapján is láttam. De néhány napja, ha nem egy rövid képesposztot posztolok (amely ugyebár csak egy képet tartalmaz), hanem egy hosszabb írást, amiben több kép is van, akkor ha bemásolom a linket a megfelelő helyre, nem is jelenik meg az előnézeti kép, csak ha közzétételnél próbálom megosztani, de akkor meg úgy, hogy az összes képe a bejegyzésnek, és léptetni lehet őket egy nyíllal, de ezt a hivatkozást hiába lájkolják, a blogom felületén a "lájkdoboz" 0 lájkot mutat.


Szóval valami nem kóser itten, de én nem értek hozzá, és nem tudom, kihez kéne fordulni, talán magához a facebook-hoz, de pontosan hogyan?



2019. nov. 7. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos itt esélytelen, hogy választ kapj.
2019. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!