Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi volt a legtöbb lájk,...

Mennyi volt a legtöbb lájk, amennyit a hozzászólásodra kaptál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt elsősorban facebook, instagram , youtube hozzászólásokra. Leírhatod azt is, hogy milyen poszthoz, fotóhoz, videóhoz,mit írtál.

2019. nov. 8. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Neked ez számít? Én nem kaptam soha egyetlen lájkot sem. De azért azért nem hánykolódom éjszakánként verejtékben úszva. A fészbukot kommunikációra használom.
2019. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Redditen 6 ezer körül amikor egy pár órával később népszerű váló posztra beírtam hogy "wtf". Kb ennyit is ér az egész.
2019. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bartos videó alá odaírtam h ennyi évig éljen még a möster és egy kis nyíl a like-ra kénytelenek voltak megnyomni:D 100 felett lett
2019. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 timortin ***** válasza:

Érdekes a téma! Ha normálisan nézzük, akkor egy komment releváns hozzáadott értéket képviselhet.


Akkor tudhat sok like-ot gyűjteni egy komment, ha

- pörgős oldal,

- pörgős videója/posztja esetén,

- gyorsan/azonnal (feliratkozás/subscribe révén lehet értesülni nyilván) születik vagy

- releváns/hozzáadott értéket képviselő komment,

vagy valami nagyon váratlan,

- vagy ütős,

- ontopik(!) poén,

- számít az is, hogy kinek mennyi erős kommentje volt korábban.


Az internet népe díjazza

- a gyorsaságot (hiszen minél gyorsabb a komment, annál több esélye van kiemelődnie a like-ok révén, kevesebbet kell olvasni elötte/többen olvassák a kommentet.

- a poént

- a váratlan összefüggést

- a nemtriviális hozzáadott értéket.


Saját tapasztalatomból:

(1) az index.hu fb-oldalán, ami ritka gyenge oldal minden téren (másokhoz képest) asszem 800-at értem el egy viccel. A poszt arról szólt, hogy egy tanár x-szer leiratott valamit egy diákkal büntetésből én meg felhoztam a közismert viccet Mórickával (aki dupla penzumot teljesített, hogy örüljön a tanár b*zmeg)

(2) YT, klasszikus zene, pörgős nagyon jó csatorna, hosszú videó. Írtam egy nem-triviális időtáblát a könnybb pozicionálásokhoz. Pinnelték a kommentemet hozzáadott értéke miatt, és szintén 1000 like-ot kaptam.


Az én személyes kedvencem, ami most eszembejut (messze legnagyobb like-os kommentem, szintén index.hu): Körözte a rendőrség valamiért Bárdosi Sándor birkozót. Erre valaki beírta azonnal (kb.):

"Ha ez segít, legutóbb a Hal a tortában láttam."

2020. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Majdnem 100, 80-90 korul facebookon, tobbivel nem foglalkozom. Mindez ugy, hogy par oraval kesobb torolte a posztot a szerzo, szoval kb. 100. Szovicc volt, haverok emlegettek is utana.
2020. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb. 2500 a legtöbb. Egy angol nyelvű dokumentumfilmet megnéztem a YouTube-on Olaszország második világháborús teljesítményéről. Azt írtam, hogy a fasiszta Olaszország megmentette a világot azzal, hogy Németország oldalán háborúzott.


Elég sokan egyetértettek velem...

2020. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pewdiepie videója alá csak annyit írtam, hogy xD. 17 ezer like lett :D
2021. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!