Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

A gép ip-je alapján címet megtudják találni?

Unokatesóm steam accján játszottam codba össze dobott egy csalóval és elkezdte írkálni a gép ip címét meg hogy magyar vagyok és írkálta hogy az ipből a címet nem nehéz ki találni (kiderült hogy ő is magyar) mondtam neki hogy szivesen találkozok vele megbeszélni mit is szeretne de ebben már annyira nem volt partner viszont azt hogy uncsitesómat zaklassa azt nem akarom. Van bárni valóság alapja amiker írkált?

nov. 9. 13:55  Privát üzenet  

A válaszok
Nemmondommeeeeg nevű felhasználó válasza:

Nem, IP alapján magánszemély nem tud megtalálni

# 1/3Időpont nov. 9. 13:58 Privát üzenet
Vagy csak a név alapján megnyitotta a steam profilt, és bele volt írva, hogy magyar. Vagy a neve alapján. Kamuzik, nem tud semmilyen adatot kinyerni, és azzal sem tudna mit kezdeni ha tudná az IP-t.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 9. 14:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi

# 3/3Időpont nov. 9. 15:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki feltölt egy képet internetre egy képmegosztó oldalra, akkor meglehet az alapján találni az IP címét?
Ha instagrammon beállítom a kétlépcsős bejelentkezést és megadom a számom, a számom alapján meg tudják találni az instámat?
Ha kesztyűben fogok meg valamit, akkor azon a rendőrők megtudják találni az ujjlenyomatom, vagy hogy van ez?
Hogyan lehetne neki minél előbb gazdát találni? Mikor megtudják hogy keverék egyből nem kell.
Gyerekes anyukák! Ti hogy tudtatok gyerek mellett melót találni? Nekem nagyon nehezen megy, amikor megtudják hogy gyerekem van már vissza sem hívnak. Sajnos. Kinél hogy van ez?
Miért ilyen nehéz magyar játékosokat találni starve. Io-n?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!