Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a Telekom engedi-e?

Szerintetek a Telekom engedi-e?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval nekünk otthon Telekom netünk van, jó kis ADSL. Szóval a maximum amit igér a Telekom az 30 mbit/s de ez csak 22, és ha 22-vel szedek le akkor már nem tudunk netezni, mert töltök ugye. Aztán bemegyek a szobámba ami kb: 15 méter messze van a modemtől már akkor cseszett gyenge a wifi jel van mikor el is tünik. Na akkor gondolkoztam már azon fel kéne hívni a Telekomot hátha pingeléssel rájönnek van problémára, csak a gond az is hogy a modem akadozik ez a csudálatos ZTE gyártmány (Speedport Entry 2i erről van szó) szóval szerintetek, engedni fogja a Telekom hogy saját készülékre kicseréljük? Azért írtam ide egy mesét hogy megértsétek miért is kell másik modem. Előre is köszi a válaszokat!

2019. nov. 17. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a jelenlegi nem ONT modem akkor arra cseréled ki amire akarod.

Ha igen, akkor nem lehet cserélni.

2019. nov. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosabban mi is az a ONT modem?
2019. nov. 17. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ADSL, akkor nehezen lehet ONT. Hívd fel őket, és kérdezz rá, az a biztos, de szerintem simán menne saját routerrel.
2019. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ADSL-en ez a 20-22 Mbps a maximum. Modem/HGW cserével lehet csak több.


A wifi csak ajándék tőlük. Ha abból több kell magadnak kell új router(eke)t venned és kábelezni kicsit.

[link]

2019. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindenképpen maradnia kell a Speedportnak is. Arra tudsz rácsatlakozatani saját routert, de nem ahelyett.
2020. máj. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!