Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent a "soha senki"...

Mit jelent a "soha senki" komment?

Figyelt kérdés

Nem találtam hozzá jobb kategóriát, mert ez egy netes szleng. Youtube kommentek közt szokott lenni ilyen, hogy "no one, absolutely no one" és utána írják az adott illető nevét, kettős pont, és hogy ő mit mondott.

Már magyarul is csinálják ugyanezt, mi ennek a poénnak a lényege? Egyáltalán nem értem.


2019. nov. 17. 17:46
 1/5 anonim válasza:

Attól függ, hogy pontosan milyen videó alatt látod ezeket.

Pl. egy tehetséges lány/srác csinál valamit.


Erre írják, hogy senki sem tudja megcsinálni, tényleg senki... erre jön a személy a videóból és mégis megcsinálja.

Egyfajta dicséret, hogy milyen fenomenális dolgot csinált.

2019. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem feltétlenül dicséret, általában kicsit szarkasztikus. Lásd:


No one:

Absolutely no one:

Pro-Life people: "ABORTION IS MURDER!!!!1!1!"

2019. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na erre gondoltam amit a második írt, az elsőnek fogalma sincs miről beszéltem.

De ebben mi a poén?

2019. nov. 17. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan esetre mondják, amikor "soha senki" nem hozta fel az adott témát semmilyen esetben, de te mégis azzal példálózol. Elvont, idióta poénok épülnek köré, hiszen azt soha senki nem hozta volna szóba addig a kommentig. És ez benne a poén, hogy te bedobod a nagy semmiből azt a dolgot. Ha szerencséd van, még vicces is.


Például Youtube-on lehet a szponzorációt így kigúnyolni, amikor valaki egy gyenge alibi szöveggel próbálja felvezetni a reklámot.

"Senki: [...]

Influencer: Sokan kérdeztétek, hogy honnan veszem az XY terméket, úgyhogy ebben a videóban most megmutatom. "


Nagyon röviden értelmezve: senki nem kérdezte, de te mégis felhozod a témát. A több hónap csúszással hozzánk elérő, külföldön már rég halott mémek magyarítása pedig nagyon gáz. A maradék viccességet is kiherélik ezzel belőlük.

2019. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem ez valami nagyobb poén, hogy ennyire elterjedt, de legalább most már értem. Köszönöm szépen.
2019. nov. 17. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!