Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon hogy lehet visszaá...

Heloszia28 kérdése:

Instagramon hogy lehet visszaállítani a hivatkozást valaki biójába, ha kitöröltem? Lent jobban elmagyarázom

Figyelt kérdés
a kutyáimnak van egy instagram oldala, aminek a biójába odaírtam a privát instám nevét. A privát instámmal ott a kutyás biójában rányomtam a nevemre, és arra hogy hivatkozás törlése(vagy valami ilyesmi) mert kíváncsi voltam hogy mi fog történni. Most nem tudom megjelölni a kutyás biójában a privát instámat, és a többfiókos bejelentkezésnél se lehet a kutyásat hozzáadni. Hogy lehet ezt visszaállítani? kérlek segítsetek!

#visszaállítás #Instagram #hivatkozás törlése
2019. nov. 18. 11:03
 1/4 anonim válasza:
Látom mar eleg regen kerdeztel, es nem erkezett valasz. Velem ugyan ez tortent de nem tudom sehogy visszaallitani. Neked sikerult azota?
2021. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sikerült azóta valakinek?
2022. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem sikerült de nemis használom már az oldalaim
2022. jún. 28. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nagy kérdései.
2022. jún. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!