Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Emagon 15"-os ASUS laptop 39...

Emagon 15"-os ASUS laptop 39 ezerért, mi lehet a buktató? Black Friday. Talán nem is lesz belőle?

Figyelt kérdés

4 GB/500 GB, de igazából mindegy is, mert netezni bármelyik megfelel. Viszont a legolcsóbbak is 2x ennyibe kerülnek.

mindenhol azt látom, hallom, tapasztalom, hogy a black friday mekkora átverés, előtte felárazzák a terméket, stb.

De laptopot sehol nem kapni 40 ezerért, szóval arra gondolok, hogy egyáltalán nem lesz rendelhető.

Mondjatok valami okosat, én eddig nem black friday-oztam.



2019. nov. 19. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy link jó lett volna a termékről.
2019. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem pont mindegy, mert nem a tulajdonságairól szól a kérdés.
2019. nov. 19. 08:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként azért sincs link, mert jelenleg nem annyiba kerül, csak majd a bf-on ffog annyiba kerülni. És emailben kaptam, hírlevél. Így nincs mit linkelni.
2019. nov. 19. 08:47
 4/11 A kérdező kommentje:
ASUS X540NA, jelenleg 89 ezer a honlapon. BF-en -55%, 39 ezer.
2019. nov. 19. 08:48
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Így kb lehetetlen válaszolni a kérdésre.
2019. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Harmatgyenge kaka celeron proci, integrált vga. Persze a 39ezer sem rossz ár, de szerintem csak be van dobva mézesmadzagként. Egyet eladnak így áron alul, aztán hirtelen véletlen "elfogy" vagy valami ilyesmire lehet számítani.
2019. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Összességében harmat gyenge vas, de a marketing fogás az, hogy eladnak 5 darabot, lefagy a szerver és nincs több.
2019. nov. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokszor vásároltam már emagnál, általában max 2 de leginkább 1db van belőle aztán hoppá elfogy hirtelen, nem mondom hogy nagyon nem éri meg de talán nagyinak receptek keresésére alkalmas
2019. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom belinkelni, de holnap szerintem megjelenik a honlapon.

Ez a "harmatgyenge vas" számomra harmatgyenge szöveg, mert kb ilyen gépeket vesznek az emberek 80-100 ezer körül.

Sajnos nem tud mindenki 300+ ezerért venni, és amúgy netezésre tökéletes a 100 ezres is.

De amikor valaki ebben a kategóriában kiír egy ilyen kérdést, hogy ezt megvegye-e, sokan lehurrogják, hogy ez egy hulladék.

Nem az, csak ennyiért ez fér bele.

Mondjuk nekem nem kell gép, tavaly vettem, csak nagyon meglepett ennyiért.

És nagyon nem mindegy, hogy zsír új gépet 90 ezerért veszel, vagy 40 ezerért.

Szerintem az a pár ember, aki le tud csapni rá, nagyon boldog lesz.

2019. nov. 21. 16:35
 10/11 anonim válasza:
Ember, ez a gép egy hulladék, a ram is csak dísznek van benne. A mai világban már egy alsókategóriás i5 is csak döcög:( van egy hasonló config nálam egy 10esé vettem azt is úgy hogy filóztam
2019. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!