Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok tenni?

Outcaster kérdése:

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Valaki olyan képeket küldött a barátnőmnek messenget beszélgetésekről amin én beszélek egy másik lánnyal. De én tudom, hogy ezek nem történtek meg és az állítólagos lányt nem is ismerem, tehát hamisak a képek. Nem tudom megnézni a lány profilját és a messenget azt írja ki, hogy facebook nélkül használja. Megtudhatom valahogy az ilettő kilétét, vagy azt, hogy honnan küldte a képeket? Valaki esetleg járt már így?

2019. nov. 22. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:

"honnan küldte a képeket?"

Hát kérdezd meg a barátnődet, hogy egyáltalán hogyan kapta meg a képeket. Ha e-mailben, akkor ott van, hogy milyen e-mail címről küldte az illető.

2019. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Messengeren kereste meg az illető
2019. nov. 23. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
És az semmit se árul el a küldőről? Nem értek hozzá, nem használom. Majd más megmondja.
2019. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!