Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » S. O. S instagram?

S. O. S instagram?

Figyelt kérdés
Nemrég csináltam a régi instám mellé egy ujat ami privát (oda ilyen trash posztokat teszek ki) és amióta ezt megcsináltam az eredeti instámon nem tudom megváltoztatni a profilképemet se a nevemet (nem mintha meg akarnám)se azt amit a biomba írtam :( és nem tudom h mit tudnék csinálni viszont a privát instámon pedig minden Okés ott meg tudom ezeket csinálni... vki nem tudja h mi lehet a gond?
2019. nov. 23. 18:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és semmi értesítést nem kapok h kik követtek be,se az üzenetről ha kapok se a posztokra jött like-okat nem jelzi ki 😕
2019. nov. 23. 18:37
 2/2 anonim ***** válasza:

Az SOS fogalmát tisztázni kéne: az nem az instagram ripacskodásodat jelenti, hanem azt, amikor tényleges vészhelyzet van és emberéletek forognak kockán.

Azt javaslom, hogy telepítsd újra az Instagramot, és jelentkezz be mindkét fiókoddal újra, így hátha működni fog minden funkció.

2019. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!