Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Gmailba hogyan kell szűrni...

Enter Ferenc kérdése:

A Gmailba hogyan kell szűrni az általam elküldött 10Mb nál nagyobb mellékleteket tartalmazó levelekre? Ez a próbálkozás nem azt hozta: in:sent and has:attachment larger:10M

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

size:[bájtban megadva a méret]

esetedben: size:10485760

2019. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gond nem az hogy 10M mert az külön működik és a google help is azt mondja példának.
2019. nov. 29. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:
A gond nem az hogy nem kommunikász, hanem az, hogy nem írod le hogy mi a gond
2019. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondolom aki tudja a megoldást az tudja hogy mi a gond.

Külön megy:in:sent - lehozza az elküldött leveleket

lehozza a 10Mb nél nagyobb melléklettel rendelkező üzeneteket. - has:attachment larger:10M

De ahogy írtam a kérdésem nekem olyan szűrő kell ahhol eredményül az elküldött levelekből válogassa le a 10Mb nél nagyobbakat.

Kérlek olyas valaki válaszoljon aki tudja a megoldást.

Köszönöm.

2019. nov. 29. 15:54
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért elárulom hogy a fenti próbálkozás eredmény nélküli lesz pedig vannak olyan leveleim amik 10M vagy annál nagyobbak és az elküldött üzenetek között vannak.

(in:sent and has:attachment larger:10M)

Talán nem így kell több szűrőt megadni a gmailnak.

De semmit nem találtam arról hogy hogyan kell.

ráadásúl nem logika or hanem logikai and összefüggésben. Mert a goole help ír a logika or ról de az and ról nem

De kérlek titeket hogy csak az írjon aki tudja a pontos megoldást. (az hasznos lehet ahol sikrült más feltételeket de logikai and kapcsolatba összehozni.)

Köszönöm.

2019. nov. 29. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!