Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mivel van a hiba? (MERCUSYS...

Mivel van a hiba? (MERCUSYS MW305R Router)

Figyelt kérdés
Szerettem volna egy jelszót beállítani, de amint beállítottam, a Wi-Fi is elment. Amikor restart-oltam, és eltűnt a jelszó, akkor a Wi-Fi visszajött. Nem értem, hogy miért lehet. A segítségeket előre is köszönöm.

2019. nov. 25. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani... Lehet, hogy mást is átálítottál annak ellenére hogy nem akartad vagy valamit rosszul csináltál vagy nem szereti a router a jelszavakat
2019. nov. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt a hiba: "MERCUSYS"

Ha nem noname hulladék márkát vennél, lehet, működne is.

2019. nov. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Google első találat egy videó a beállításról:

https://www.youtube.com/watch?v=TbyV1uQlTOw

Itt 3 lépésben az alapadatokat kell megadni:

1. router beállításait védő jelszót

2. internetkapcsolat típusát, és ha szükséges a hozzá tartozó szolgáltatói felhasználónevet és jelszót

3. wifi hálózat nevét és kapcsolódási jelszavát


Az utolsónál ha új nevet adsz meg, akkor természetesen a wifi kapcsolat is megszakad, mivel az új nevű hálózathoz kell kapcsolódni a megadott wifi jelszóval.

2019. nov. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget. :D
2019. nov. 26. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!