Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet feloldani, hogy...

Soaringsoul kérdése:

Hogyan lehet feloldani, hogy a Router ne blokkolja a laptopomon a Router konfigurációs oldalát, vagyis, hogy betöltse azt?

Figyelt kérdés

VPN-t használva behozza az oldalt, anélkül nem. Caps lock miatt véletlenül kétszer lett beírva hibásan a jelszó, azóta blokkolja. A Router típusa: Tenda AC10U

A konfigurációs menüben (nem vagyok szakmabeli) nem találtam rá opciót.

Másik böngészőn sem engedi és csak az adott laptopot tiltja.



2019. nov. 27. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a router-t. Nem hiszem, hogy tartósan beírná a blokkolást a konfig fájlba.
2019. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Újraindítottam és mindent visszaállítottam alapbeállításokra. Ez sem elég még. Mi jöhet még szóba?
2019. nov. 28. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. A manuálban nincs említés semmilyen blokkolásról és ha factory reset után sem tölti be az admin felületet, akkor ott valami más hiba lesz. Látni kellene helyszínen, hogy mi hogyan van.
2019. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írd át a router IP címét
2020. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!