Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Emlékszik valaki erre a...

Emlékszik valaki erre a YouTube csatornára? Úgy 2014 körül voltak aktívak, és volt egy sorozatuk, aminek "Rossz Reklámok" volt a neve. Részletek lent!

Figyelt kérdés

Van egy fehér vagy bézses szoba, abban egy pirosas színű kanapé, mellette egy sárga fényű lámpa. Na, ide ült egy vagy két gyerek, akik reklámokat elemezték, mint régebben Visor. Volt biztosan egy olyan videójuk, hogy a Tesco karácsonyi reklámja volt az egyik, az első a 3 kiválasztottból egy videóban. Azt hiszem, bár ebben nem vagyok biztos az Aldi epres joghurtot is kielemezték, talán még le is színészkedték. A videóik ha jól emlékszem Rossz Reklámok címmel futottak. 2014 körül minden videójukat megnéztem, míg 2015-ben (vagy 2016-ban, de ennek kicsi az esélye) meg nem szűnt a csatorna. 2015-től amikor rákerestem arra, hogy Rossz Reklámok, akkor a Régi Rossz reklámok sorozat jött be (a mai napig így van ez), de az egyáltalán nem hasonlít erre a sorozatra, mert az csak kiparodizálta, ők meg inkább kielemezték a reklámokat

Ki emlékszik erre? Mi volt a csatorna neve, lehet -e látni valahol a videóikat, és töltenek - e fel valahol máshol videókat? Válaszokat előre is köszönöm!



#reklám #YouTube #csatorna #2014 #elfeledett csatorna #Rossz reklámok
2019. dec. 4. 21:57
 1/5 anonim válasza:
Szia! Igaz eltelt több mint egy hónap de én is emlékszem. Volt Belvita reklám, Maggi, stb nos a videók már 2016 óta nem elérhetők, leszedte a srác, én felvoltam rá iratkozva de most már az igazi nevén van és nincs fent egy videó se a nevét a srácnak nem tudom bocsi
2020. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ridga
2021. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sziati
2021. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia
2021. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem Palk Áron 20012 az.
2021. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!