Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amazonról biztonságos rendelni...

Amazonról biztonságos rendelni Magyarországra? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Egy 330 dolláros fejhallgatót rendelnék mert nem kapható magyar webshopokban de kicsit aggódok mert hallottam olyat valaki hónapok óta nem kapta meg a csomagot és telefonálhat külföldre meg minden hovaa pénzéért...

2019. dec. 7. 05:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sehova telefonálni, online lehet intézni mindent.
2019. dec. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
A magyar posta gyakran elveszti vagy ellopja a csomagokat, de általában inkább az Európán kívülről érkezőket. Javaslom, hogy az amazon.de-ről rendelj, ha ott is lehet kapni!
2019. dec. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságos. A Magyar posta már nem annyira.


Ha EU-n kívülről rendelnéd, akkor számíts rá hogy kb. 31000Ft lesz az ÁFA+VÁM.

Keress rá inkább a német oldalról, ahogy előttem írták.

2019. dec. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha teheted, akkor rendelj közvetlenül az Amazontól (sold by Amazon), így nem az eladóval kell cirkuszolnod, ha mégis történik valami a termékkel (elveszik, elromlik). Egyébként számtalanszor rendeltem már a német oldalról, mindig épségben megérkezett a csomag.
2019. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendeltem a német oldalról, regisztrálva. Megadtam a bankkártyám adatait és azt írták, hogy a rendelést fogadták de azóta se vonta le a pénzt a számlámról. Ilyenkor mi van? tudtommal csak előre fizetés megengedett.
2019. dec. 8. 03:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A megrendelés feldolgozásakor fogják levonni az összeget. :)
2019. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
66%
Nos végül mi lett a vége? Én is találtam olyan terméket amit csak ott tudnék megrendelni még pedig 1MORE Triple Driver In Ear Headphones (Earphones/Earbuds) with Lightning ez lenne:D megjött végül a csomag éppségben?
2021. ápr. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Közvetlenül a gyártótól rendeltem Amazonon keresztül (tehát nem egyéb bolttól vagy felhasználótól) és igen, minden rendben volt. Egy hét alatt megjött

2021. ápr. 9. 08:07
 9/9 anonim válasza:

Kellett valami plusz vamot fizetned amikor atvetted? Vagy annyit amennyit a neten fizettel? Koszi a valaszt!


#7 voltam

2021. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!