Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent, ha messengeren...

Mit jelent, ha messengeren kézbesítve (tehát téli szürke karika) van az üzenetem, de a felhasználó órák óta nem lépett be?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, hogy kézbesítve csak akkor lesz, ha belép, viszont az illető nem online két órája. Nem kutakodás, tegnap órákig ültem az autóban egy barátomra várva, hívásra nem reagált, két órán át nem volt messengeren, viszont kézbesítette az üzenetet, nem csak küldte.

2019. dec. 12. 07:45
 1/2 Shaddark ***** válasza:

"Úgy tudtam, hogy kézbesítve csak akkor lesz, ha belép"

Kézbesítve (Nem neki hanem a fiókjába) akkor lesz, ha elküldted.

Elolvasva lesz ha belép és elolvassa.

2019. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy belép-e vagy online van-e, teljesen független dolog. Ha be van lépve, akkor lehet online, de ha nem használja épp a Messengert, akkor offline, tehát nem elérhetőnek jelzi őt, viszont belépve attól még be van, és megkapja a telójára az értesítőt, azért lett szürke a karika.
2019. dec. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!