Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekomnál korlátlan mobilnet?

Telekomnál korlátlan mobilnet?

Figyelt kérdés

Régebben olyan Telekomos mobilnetem volt, hogy amikor elfogyott az adatforgalom, ugyanúgy tudtam netezni, csak be volt lassítva.


Én vagyok hülye, vagy tényleg megszüntették ezt? Mert sehol sem találok ilyet :(



2019. dec. 14. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs már ilyen egy jó ideje.
2019. dec. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, ezek szerint helyette a plusz net/előfizetés van, ha jól értelmezem?
2019. dec. 14. 01:33
 3/8 A kérdező kommentje:
havi 10.000 Ft ból lehet csak megoldani azt, ha néha mobilnetet szeretnék használni, előre nem tudható helyzetekben?
2019. dec. 14. 01:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha havidíjas csomagban vagy, és elfogy az abban foglalt adatkereted (3/6/10GB, stb), akkor kérhetsz még extra netet, ami a hónap fordulóig érvényes: ingyen 50MB, illetve: 200MB 620Ft, 1GB 1490Ft, 24 órára korlátlan 990Ft.


Szimpla domino (feltöltőkártyás) csomagnál meg a Maraton-ok érik meg, 1-4GB, addig használhatod fel, amíg érvényes a kártya.

2019. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és erősen ajánlott a mobilra letölthető appjukat használni (már ha működik), mert azon keresztül mindent látsz, állíthatsz.
2019. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a lassítást megszüntették, mert sokan azt hitték, hogy hálózati hiba miatt lassú. Akik nem váltották át a lassítós csomagokat, azok továbbra is használhatják, de új ügyfelek nem rendelhetik.

A 128 Kbit/s lassított sebesség egyébként sem volt sok mindenre elég.


Vannak korlátlan csomagok mindhárom szolgáltatónál, és azokat nem lassítják. Meg hétfőtől január 1.-ig minden ügyfél ajándék korlátlan mobilinternetet kérhet a Telekom alkalmazásban (feltöltőkártyások is). Tehát ha most karácsonyra kellene csak, telepítsd a Telekom alkalmazást, és hétfőn meg is rendelheted a korlátlanságot.

2019. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem kell havi 9.000 forintos korlátlan csomagra előfizetned.


van 2 megoldás

1. Ha előfizetős vagy akkor ha 1-2 napra váratlanul sok mobilnet kéne 990 forintért 24 óráig korlátlan adat aktiválható


3. Ha van dominos csomagod akkor ott is választhatsz korlátlan netet 1 napra vagy 3 napra vagy 30 napra

2019. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2019. dec. 14. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!