Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik böngésző a legjobb a...

Melyik böngésző a legjobb a három közül: Safari, Chrome vagy Firefox?

Figyelt kérdés
Melyiket használod?

2019. dec. 18. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Régebben Firefoxot, de most már Chrome-ot
2019. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alex Fly ***** válasza:
Kinek melyik... Attól függ, hogy a felhasználónak milyen igényei vannak.
2019. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Firefox.
2019. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Már régóta a Firefox-ot használom. Meg vagyok vele elégedve.
2019. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Firefox és forkjai.
2019. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen Chrome-ot PC-n, most már csak mobilon, gépen firefox egy jó ideje.
2019. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Firefox mániás vagyok, azt használom, de a chrome is ott van, mert nagyon ritkán bele fut az ember olyan weboldalba, ami csak chrome alatt megy (r. fejlesztők)
2019. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:

Én annak idején az Operát favorizáltam, tehát most az első számú browser nálam a Vivaldi.

A Google szolgáltatásaihoz viszont egyértelműen a Chrome.

Ami még igen esélyes lehet a fő browser címére, az a hamarosan megjelenő Chromium-motoros Edge. A Chrome egyesítve a Microsoft technológiájával igencsak ütősen hangzik...

2019. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyéni preferencia dönt. Sajnos a Chrome jobban támogatott és ez olykor meg is látszik egyes oldalaknál (elsősorban telefonon ütközik ki élesen a különbség, de ott nagyon). A Firefox meg felhasználóbarátabb szerintem, az Android-os verziója képes ugyanúgy kezelni az asztali bővítményeket is, míg Chrome egyáltalán nem bővítményezhető telón. Nekem ez már önmagában a Firefox felé billentette a mércét telefonon még a Chrome jobb támogatottsága ellenére is. Inkább feláldozom a fluid böngészési élményt a stabil hirdetésblokkolásért és egyéb bővítményes mókákért cserébe, minthogy sem böngésszek fluidan és jelenjen meg minden jól, de legyek tele hirdetésekkel Chrome-on.

Gépen meg tényleg rajtad múlik, ott nagyjából mindegyik ugyanazt tudja nyújtani. Na jó nem teljesen, Chrome-nál a Youtube média gyorsgombokkal is vezérelhető ami hasznos, ha felcsapok egy zenelejátszási listát és leteszem tálcára a böngészőt. Ez az egyetlenegy dolog, amit nem tud a Firefox, bár szerintem idővel ez is bekerül a repertoárba. Safari-ról nem tudok mit írni, mert soha nem használtam még, csak Chrome meg Firefox volt eddig.

2019. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kimaradt, hogy régen Chrome-ot használtam, de most Firefox alapvetően. Néha előkerül a Chrome is, ugye pl. YT zenelejátszási listához tök jó, de másra nem is igazán használom. Telefonon meg olyan oldalakon veszem elő a Chrome-ot, amelyek rosszul/hiányosan jelennek meg, mivel a Firefox töltve van egy rakat nyomkövetés elleni funkcióval alapból, ráadásul még hirdetésblokkolót is NoCoin-t is használok. Megeshet, hogy egy-egy oldal nem megfelelően jelenik meg.
2019. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!