Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fiatalok! Mostanában nálatok...

Fiatalok! Mostanában nálatok is "menőbb" lett a facebook, mint a myvip? És ha igen, miért? A myvip ezért majd csődbe mehet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a myvip 99%-a hirdetés. Mondjuk nem használom facebook-ot, ránéztem, de barátságosabb.
2010. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Én 11 éves vagyok, de azért eléggé értek a gépekhez(a számtechtanárnak szoktam segíteni:))sztem a facebook semmit nem ér, főlleg a biztonsága miatt(nehéz leszedni az adatokat amit megadtam) a myvip pedig az újítása miatt sztem nagyon jó
2010. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szerettem a myVIP-et, hamar le is jöttem róla. Már az iWiW-et se szeretem. A Facebook jó szerintem, de sok időt nem tudok rajta eltölteni, ált. FarmVille-zek, mások feltöltött képei annyira nem érdekelnek, néha-néha egy-két embert megnézek, és ennyi.


17/L

2010. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Még szép!!! Myvipről meg már 2008-ban töröltem magam (1,5 évig voltam fenn, és egyáltalán nem hiányzik, mert iszonyat gagyi!!! Facebook sokkal jobb)
2010. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

a MyVip már abszolut elavult, nincs rajt semmi érdekes, és értelmes, semmit sem lehet rajt csinálni.

Utána jött be az iwiw, ami egy időben nagyon felkapott volt, de már ez is egyre kevésbé látogatott.

manapság már a facebook a sláger, hiszen ezt a világon mindenki ismeri, a szinvonala is olyan, lehet chatelni, lájkolni egy csomo mindent.

2010. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Igen, menőbb lett.:D Köszönhető mindez a myvip "gyorsaságának","stílusának",és "lehetőségeinek".;)
2010. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:33


Egy 11 éves kockának rengeteg olyan képe/publikált információja lehet, ami később felhasználható ellene...


Facebookot több tízmillióan használják, myvipet hazánkban is viszonylag kevesen. (és itt ne a regisztráltak számát nézzük)

2010. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
mindegyikről töröltem magam 2 hónap használat után. Nincs értelme, alkalmi látásból megismerteket gyűjtögetni, akikkel soha többé nem is beszélek újra.
2010. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

22.42 az iwiw volt először, 2002-ben alakult, a myvip meg 2006-ban! A myvip-en egyébként a klubok a legsz@rabbak, az h bármilyen hülye lehet klubtulaj, alig vagy szinte egyáltalán nincs semmi értelmes ott, és mégis fizet érte a klubtulaj egy csomót!

A facebookon rengeteg érdekes oldal van (pl barack obama,stb sokat tudnék sorolni), mindez ingyen, arról nem is beszélve h az olaszok és finnek milyen jó fejek.

2010. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Menőbb, persze, ezzel divatozok "len az utszán"!

MyVIP-en nincs semmi, nem lehet semmit csinálni, csak belépek, megnézem felül történt-e valami, ha nem meek tovább, ha igen... hát akkor is, lesz*rom. Facebook-on meg sok mindent lehet csinálni, van élet, igaz... azt is lesz*rom, de legalább nem unatkozok!

2010. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!