Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A messengerem nem engedi,...

A messengerem nem engedi, hogy olyan embereknek írjak akik nincsenek benne a névjegyzékemben. Azt írja, egy másik fiók megerősítette a telefonszámomat?

Figyelt kérdés
Viszont nekem nincs más fiókom, ezért ez elég lehetetlennek tűnik. Nem tudom hol lehet megváltoztatni a saját telefonszámomat a messengeren belül, ha nincs mellé facebookom. Valaki tud segíteni?

#telefonszám #Messenger #chat kezdeményezése #üzuenet írása
2020. jan. 4. 12:45
 1/5 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problémám. Akartam üzit küldeni de nem tudtam, majd néhány nap múlva mikor az illetőt meglàtogattuk ő àllitott be valamit a telojàn és akkor utána már tudtam küldeni üzenetet.

Neked megoldódott a helyzet azóta? Mert másnak is írnék és ugyanúgy nem engedi én se értem hogy mi van..?

2020. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neem, nekem sem oldódottmeg azóta, és ez elég rossz így.. Remeljuk majd ír valaki aki tudja mi lehet a megoldás.. :(
2020. jan. 25. 09:29
 3/5 anonim válasza:
Hello "sorstársak". Én is ugyanebben a cipőben járok, s bár megoldást én sem találtam, bízom benne, hogy egységben az erő. Az én helyzetem annyiban más, hogy én tudom, hogy ki erősítette meg a telefonszámom másik fiókban: ÉN VOLTAM, persze véletlenül. Ennek lassan 3 hónapja. Azonnal töröltem a fiókot, azóta kivártam az egy hónap inaktív időt is. A fióka valóban megszűnt, de a probléma továbbra is fennáll. Én is tanácstalan vagyok, csak gondoltam megosztom az eddigi tapasztalatom.
2020. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajnos én is ezzel küzdök, hiába töröltem a másik fiókot, még mindig ezt irja ki. Hiába irtam a messenger appban a supportnak, még válaszra sem méltattak. Valaki tudna segíteni???
2020. márc. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Astrid_NB válasza:
2020. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!