Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Reseteltem a routerem, de nem...

Reseteltem a routerem, de nem hozza fel a router beállítási oldalt, internet led piros. (? )

Figyelt kérdés

Fos zte routerem van inviteltől, régi. Elegem lett belőle és reseteltem. Mikor újra magához tért. rácsatlakoztam, de a 192.168.0.1 (es 1.1 variáns) sem töltött be.

Telón azt írta, hogy az internet esetleg nem elérhető. Gépen meg semmit nem írt.


Dsl kábel jön be a házba, aztán van egy vdsl splitter ami szétszedi telefonkábelre.

A routerbe bemegy a dsl kábel, és 2 ethernet kábel kimegy belőle:egyik a tv "dobozba" másik meg egy ethernet elosztóba?? (comtrend powergrid 9020) ez nem tudom mit csinál,reset előttig működött.


Tv, telefon megy. Net nem, routeren minden patent, kivéve az internet nevű led, mert az pirosan ég


(Router: zte h18n)


Mit csináljak? Köszi


2020. jan. 10. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Húzd ki a dug-aljból, majd dugd vissza.
2020. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindent próbáltam már
2020. jan. 10. 15:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Végul felhivtam az invitelt, megoldottak
2020. jan. 10. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Szuper. Mi volt a megoldás?
2020. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Távolról updatet raktak rá, nem tudom pontosan mi volt a baja, de nagyon rendes volt aki a telefon másik végén volt.
2020. jan. 20. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!