Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » GTA Online unban?

GTA Online unban?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy modot, mert már elegem volt abból hogy folyton lelönek mikor viszem a Supplit vagy ilyesmit intézek, így egy egyszerü változatot amiben van god mod, feltelepítettem... be is kapcsoltam (God mode, and God mode vehicle)... játszottam kicsit, párszor megint le akartak löni, csak nem sikerült nekik, gondolom végre valami ... Erre nem sokkal később bevillan a kép Alert, és hogy levették az RP-met level 2-re mondom ez is még hagyján hiszen a pénzemhez nem nyúltak, és a tárgyaim is megvoltak... csinálok néhány legális küldetést hogy legyen RP-m, az 5. szintig eljutottam legalásian erre most meg jött a feketeképernyő hogy kaptam 1 hónap bant, és resetelik a fiókom... a supportnak nem tudok írni (Megnövekedett forgalom miatt most nem állnak rendelkezésemre)... nem érzem úgy hogy ez korrekt lenne , mikor a sok modder állandóan rászáll az emberre és tönkre teszi más játékát, erre én csak egy picit csalok tudom csaltam, de azért ennyire büntetni...?

Mit lehet tenni hogy UB-t adjanak? A gond hogy próbáltam egy másik SocialClubos regisztrációt ,de nem fogadja el, amúgy a Steamon vettem... nem is a játék inkább a barátok hiányoznak...



2020. jan. 12. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen alapon kérsz számon korrektséget bárkin is, miután te szándékosan csalsz a játékban és tisztességtelen előnyt szerzel mások játékát is elrontva?

Az a korrekt a történetben, hogy 30 napra bannoltak, és nem végleg. Szépen kivárod, és legközelebb ha mások csalnak akkor session-t váltasz, nem pedig te is csalsz. Attól csak több csaló lesz és nem kevesebb, ha te is csalsz, mert mások is csalnak.

2020. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!