Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki milyen böngészőt használ?

Ki milyen böngészőt használ?

Figyelt kérdés

Ki milyen böngészőt használ és miért??

Van olyan aki nem csak az alapokat (chromr, firefox, edge, opera, safari) használja?


2020. jan. 12. 21:56
 1/10 CspCsj ***** válasza:
100%

99% FF

1% K-Meleon/Midori

2020. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Magic ***** válasza:
Chromeot leszámítva még a Tor böngészőt szoktam
2020. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

elsősorban Firefox, mert: privacy, én biztonságosabbnak érzem/gondolom, mobilon tudja a kiegészítőket (leszámítva a Firefox Preview-et, aminél tudtommal még csak tervben van), sokat látom fikázni a sebességét, én nem érzem lassúnak, épp elég (nekem)

a Sync az ami _ritkán_ gondol egyet és vagy várok vagy újra csatlakoztatom az eszközt


kompatibilitási okok miatt van fent egy chromium, havi 1x ha megnyitom, próbálok kevesebb dolgot oda adni a Google-nek


tartósan nem használtam mást az "alapok" közül, Pale Moon (régi firefox fork) volt egy kis ideig, de szegénynek éreztem (pl.: nincs mobilra), illetve a Brave (chromium fork), de erősen nyomják a BAT-ot + hogy mennyit blokkolt így eltávolodtam tőle

2020. jan. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

PC-n

Firefox; Waterfox; Brave; Tor; Vivaldi


Telefonon

Firefox Focus; Firefox; Orbot


A sorrend leggyakrabban használttól a legritkábban használtig.

2020. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Shaddark ***** válasza:

Firefox, Internet Explorer. Utóbbit azért mert amit itt állítasz az az egész gépre vonatkozik, itt szoktam beállítani a hálózati helyeket / internet biztonsági beállításokat. (Tls 1.0 tiltása, helyi hálózati helyek hozzá adása ...)


Operát néha, gyors és mivel semennyire nem biztonságos amit a firefox esetleg tiltana azt itt elérem. (Java bővítmény használata eszköz menedzsmenthez...)


Chrome-ot soha, nincs menüje, butáknak buta böngésző elv alapján készülhetett...

És persze mert hiába tiltom le a haza telefonálást benne tárol minden egyes keresést a google szerverén amihez 658245 partner cége is hozzáfér...

2020. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pcn: Chrome

bővítmények: ublock origin, popup blocker, grammarly, vidIq

Telón: brava(van adblock)

2020. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*Brave
2020. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bagiracica ***** válasza:
Maxton, Brave
2020. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Opera
2020. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kivétel nélkül mindenkinek ment a zöld.
2020. jan. 13. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!