Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megcsal? Mit jelent az a...

Megcsal? Mit jelent az a messengeren, hogy bár nem látta az üzenetet, amit írtam neki, sőt, a kis karika benne a pipával még fehér, mintha nem lett volna online, miközben mégis, hiszen hét órája volt elérhető?

Figyelt kérdés
...és a kis zöld pötty is kint volt a neve mellett.
2020. jan. 17. 08:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval még nem írt vissza, ezért kezdek ideges lenni.
2020. jan. 17. 08:33
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Tegnap elott csalt meg, most eppen leepit
2020. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A zöld pötty akkor is van, ha az alkalmazás fent van a telefonján, az alkalmazásban nincs kijelentkezve és a telefonja csatlakozik az internethez.


De nem jelenti azt, hogy rá is nézett az alkalmazásra.

2020. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha annyira érdekel, hogy mi van a szerelmeddel és miért nem ír, akkor miért nem hívod fel?
2020. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vicc volt, jó napot! Az érdekelt, hogy miért jelez offline-t, amikor néha ott van a zöld jel, vagy hogy xy perce/órája volt elérhető? Na most, ezt azért írtam ebbe a kategóriába, mert a számtechesben a kutya nem válaszolt volna rá. A másik pedig, hogy itt is csak egy értelmes választ kaptam rá, a hatos válaszolótól. Köszi!
2020. jan. 17. 13:28
 6/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nem a szerelmemről van szó, hanem csak egy ismerősről, aki a neki írt szülinapi köszöntőre nem reagált.
2020. jan. 17. 13:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy nem is nekem kellett jelentenem a provokatív válaszokat, hanem valaki más megtette helyettem. Köszönet érte!
2020. jan. 17. 15:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Jolvan, jo neked!
2020. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

mOsT mI vAn ÍrTam Az AnYámNak dE fEl PeRcEn BeLüL nEm rEaGáLt


Most komolyan? Várj belenezek a kristálygömbbe mindjárt megmondom a választ.

2020. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Törölgesd inkább magad.

A kérdésre egyetlenegy érdemi válasz érkezett a többi idehányt baromság mellett. Milyen jó is volt a '90-es évek vége/2000-es évek eleje, amikor még nem volt mindenkinek internete, akkor legalább a kerítés visszatartotta a (finoman fogalmazva) trollokat.

2020. jan. 19. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!