Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagrammon szeretnék létreho...

Instagrammon szeretnék létrehozni egy idézetes oldalt amire csak sajat verseket/kisebb szovegeket/idezeteket irok. Tudnátok valami kreativ nev otletet adni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 22:17
 1/3 anonim válasza:

angol neveket is lefordíthatsz, de ne legyen benne a "szerelem", "depresszió", "boldogság", meg hasonló hangzatos de iszonyat tömeg szavak, mert 1) ha tényleg komolyan gondolod, tudsz olyan nevet kitalálni, ami tényleg ötletes és megkapó, 2) az ilyen nevű instagram-profilokat legszívesebben addig ütném, amíg élnek. (nooffense és utálat azoknak, akik szeretik ezeket az oldalakat, de szerintem borzalmasak)

az"xx"-előtagokat meg a pontokat és a többszöri betűket szerintem ugyanúgy hagyd ki, mert könnyen összekeverhető lesz egy másikkal.



először szerintem kezdd el saját mystoryba kirakni, aztán hogyha van rá érdeklődés, akkor csináld meg az oldalt, szerintem legalábbis. plusz gondolj bele, hogy van-e annyi igényes, tényleg jó ötleted, hogy fent tudd tartani az érdeklődést.


nagyon nagyon sok idézetes oldal van, a tied elveszne köztük, de ha úgy vágsz bele hogy az emberek ismerik egy kicsit, azzal már könnyítesz magadon.


remélem tudtam segíteni :)

2020. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jan. 18. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Lelkem nektek
2020. jan. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!