Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A G2A, instant Gaming-hez...

A G2A, instant Gaming-hez hasonló oldalakon vett Windows 10 kulcsok biztonságosak?

Figyelt kérdés

Ezeken az oldalakon sokkal alacsonyabb áron pl.:3000 ; 8000 ft ért lehet kulcsot venni. Szerintetek megbizhatóak?

Ha megveszem a kulcsot és aktiválom a Windows és esetleg a microsoft fiókomhoz is hozzá adom, nem lesz olyan, hogy visszakérik a kulcsot mert valami gond lesz vele?

Valamint ugye nem lehet ugyanazon kulcs két Windowshoz hozzárendelve és nem lehet egy kulcs két Microsoft fiókhoz sem hozzáadva?

A válaszokat köszönöm!


2020. jan. 24. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Azok OEM kulcsok, ami csak 1 gépen lehet felhasználni. Átvinni nem lehet.
2020. jan. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy igen biztonságos.mondjuk en ebayrol rendeltem, azonnal kaptam emailben a kódot
2020. jan. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre kivétel nélkül minden kulcsos oldal választ ad, többnyire a help menü első pontjában. G2A és hasonlók nem egy bolt, hanem piactér, felhasználóktól vásárolsz, csak épp az oldalon keresztül. Ha kifizeted a "biztosítás" felárát akkor visszakapod a pénzed ha a kulcs nem működik(vagy kapsz egy másik kulcsot), ha nem, és nem működik akkor ez van. Windowshoz vagy OEM(egy géphez aktiválható), vagy mennyiségi license kulcsot kapsz(ez meg úgy működik, hogy ugyanaz a kulcs jó mondjuk 100 géphez, de ha elfogy az aktiválások száma akkor már nem tudsz új gépet aktiválni vele). Retail verziót nem árulnak sehol olcsón, mert nem lehet sehol olcsón megvenni, OEM\mennyiségi license kulcsokat meg nagy tételben fillérekért osztogatja a microsoft.
2020. jan. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most vettem potom 1000Ft-ért egy elvileg Retail kulcsot. Megnéztem, bejelentkeztem a MS fiókommal és az Aktiválásnál át is váltott az állapotjelző a "Ezt a Windowst Microsoft fiókkal aktiválták" vagy hasonló szövegre. Szóval gondolom tényleg Retail kulcsot vettem, mert hozzá tudom kötni a fiókomhoz.
2020. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat az elnézésért, ez a pontos állapotüzenet: "A Windowst a Microsoft-fiókjához kapcsolt digitális licenccel aktiválták" - akkor vált át erre, amikor MS fiókkal belépek a gépre. DE, nem szeretem az MS fiókot, mármint gépen nem szeretek bejelentkezve lenni vele, így 1x összekötöttem a licenszet a fiókkal, majd kiléptem.
2020. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!