Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez mit jelent a messengerben...

Ez mit jelent a messengerben (Facebook)?

Figyelt kérdés

[link]


(A képen legfölül)


Normál esetben ott van a "Profile" és a "Mute" gomb.


[link]


... de itt nincs ott a "Mute" gomb.


Azt vettem észre, hogy azoknál nincs ott akikkel még nem beszéltem vagy úgy váltam el nagy valószínűséggel törölték a beszélgetéseinket, archiválták vagy muteolták.

(régi tinderes lányok többnyire)


Arra gondoltam, hogy az ő oldalukról törölték a beszélgetést.


Mert az egyik ismerősöm tudom, hogy "Mute"olt engem, mert ő mindenkinél ezt beállítja hogy ne érkezzenek folyamatosan az értesítések és nála még ott van a "Mute" gomb.


Van aki tudja pontosabban, hogy mit jelent ennek a hiánya?


(Azok akiknél nem látom és régen beszéltek velük még nekem megvan a beszélgetés az én oldalamon. Persze ettől lehet törölték, csak furcsa hogy kb 20 ember törölte a beszélgetésünket)



2020. jan. 24. 00:14
 1/2 A kérdező kommentje:

OOOHHHHH Lehet rájöttem.


Van egy lány akivel már régóta nem beszélek, nála még ott volt a Mute gomb.


Viszont Archiváltam a beszélgetést most, csak hogy megnézzem ez-e az oka és hírtelen eltünt neki a Mute gomb.


Szóval ezek szerint én archiválok rengeteg beszélgetést :D, ami igaz ... van kb 40-50 el archiválva.


Mindegy legalább ha valaki mást is érdekel már tudja mire jó.

2020. jan. 24. 00:17
 2/2 anonim ***** válasza:
ok.
2020. jan. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!