Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a teendő, ha hiba csúszott...

Mi a teendő, ha hiba csúszott az Instagram regisztrációba, és tulajdonképpen úgy van fiókom, hogy ahhoz nem tartozik sem telefonszám, sem pedig email cím?

Figyelt kérdés

Regisztrálni szerettem volna, de nem engedte, így megpróbáltam a Facebook fiókommal bejelentkezni, de az összehangolás közben megszakadt a kapcsolat. Ennek az lett a vége, hogy kaptam egy hosszú kódsort, mint felhasználónév, amelyet akkor dob fel, ha ismét be szeretnék jelentkezni a Facebook fiókommal, azonban hiába adom meg az ottani jelszavam nem fogadja el, és amikor megpróbálom visszaállítani a fiókom, akkor az emailcímre, a telefonszámra és a Facebook felhasználónevemre is azt írja az Instagram, hogy nem létezik ilyen fiók.


Erre van bármilyen megoldás?


2020. jan. 25. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Regisztrálj még egyszer!
2020. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Nem szeretnék, azt akarom, hogy s Facebook profilommal tudjak belépni.
2020. jan. 25. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!