Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez Twitteren egy bug?

Ez Twitteren egy bug?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, valakinek volt 299.9K követője, aztán 300K követője, aztán most meg 299.8K követőt ír. Kikövették volna, vagy ez valami bug?

2020. jan. 25. 23:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy bug inkább. Megjegyeztem ki követte be utoljára amikor még 300K volt és ha vissza nézem, akkor egy +200-an már azóta bekövették. De miért vonja le ahelyett, hogy hozzáadná? Ezt nem értem.
2020. jan. 25. 23:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint 400-at "kikövették".

Olyan biztosan nincs, hogy a követőket levonja.

Bár az előfordulhat, hogy nem mindig aktuális adatot jelenít meg a rendszer, biztos van valami cache-elés.

2020. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Köszi, a válaszod, én is valami ilyesmire gondoltam. Mármint hogy nem az aktuális számot mutatja valamiért. Csak mert azért elég furcsa, hogy youtube-on meg instán csak több lesz neki, twitteren meg nem. Amúgy félreértés ne essék, nem a követők száma fontos, nem is rólam van szó, csak furcsa.
2020. jan. 25. 23:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor (is) szokott ilyen lenni, mikor törlik a kamu profilokat.

Az utóbbi pár évben elég nagy divat lett követőket venni xy felületre.

Elég sokan csinálják ezt, viszont a rendszer folyamatosan szűri ezeket a fake profilokat. Aztán törlés után nyilván annyival kevesebbet mutat a számláló.

2020. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!