Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » El nem küldött email elküldött...

El nem küldött email elküldöttek közé varázslására valamilyen ötlet? Gmailben

Figyelt kérdés

Igen, ez csalás, és nagyon szégyellem magam. Azonban komoly bajba kerülök, ha nem tudom megmutatni valakinek, hogy elküldtem egy bizonyos emailt még a tavalyi év végén - ami sajnos nem történt meg (draftban maradt és nem tűnt fel, nem azt az emailcímet használom napi szinten).


Senkit nem ért kár a bambaságom miatt, az adatot más módon rég megkapták, de sok múlik azon, hogy ezt a hibámat valahogy most az egyszer sikerüljön megúszni. :/


Nem kérek beszólásokat, épp elég kínos, hogy ezzel kell trükköznöm, nem az én stílusom.:/


Köszönöm, ha valakinek van ötlete rá, hogy hogy másszak ki a pácból.



2020. jan. 29. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Max áthelyezni tudod az elküldöttek mappába, nem tudom hogy azt engedi e. De ha engedi is, az nem fog látszódni, hogy tavaly év végén ez el is ment volna
2020. jan. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem engedi áthelyezni, kipróbáltam.
2020. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi azért...!
2020. jan. 30. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!