Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bitcoin és altcoin vásárlásána...

Bitcoin és altcoin vásárlásának ez (is) a menete vagy én csinálom rosszul? Leírásban a lépések

Figyelt kérdés

Ott a neten egy csomó BTC és altcoin exchange váltó (nem tőzsde!). Kiválasztom az egyiket ahol lehet kártyával is fizetni.


Van egy szoftveres altcoin walletem (androidra winre stb), amely támogat kismillió altcoint.

Minden egyes altcoinhoz külön- külön tartozik egy -egy egyedi private és public altcoin address.

A privát az csak az enyém, a publikus szabadon terjeszthető, mert arra megy az altcoin, ha küld valaki nekem. Ide küldi az exchange oldal is.


Ennek megfelelően


a) kiválasztom az altcoint

b) kiperkálok kártyával egy adott összeget, pl 50 USD-t

c) ezért kapok X db alcoint

d) a szoftveres altcoin walletem által megadott public altcoin addresst megadom mint célt

e) és várok.


A pénz kártyával kifizetve, feldolgozva, jön az üzenet az oldaltól hogy accepted majd order finished. Részükről ennyi, a pénzem elvették, a coint elküldték.


Innentől fogva a szoft walletemben meg kell jelennie az altcoinnak?

Ott kell lennie hogy (pl)Monero coin balance 1,2 db ha annyit vettem?



Ha nem ezt látom a walletben (0 balance továbbra is..), akkor elcsesztem valamit?

Csak kérdés mit?


2020. febr. 5. 11:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!